Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kipers
Member
Od: 08.2007
Offline
#
25446
19.06.2010, 11:37
Odbiegając troche: Wiecie może coś w sprawie Pawła Golańskiego? Był swego czasu szum medialny że kończy mu sie kontrakt i Wisełka miała o niego walczyć ale teraz ani widu ani słychu. Jest dalej jakaś możliwość że jednak przyjdzie do nas?
kipers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kipers
Znajdź inne posty napisane przez kipers