Jak wygląda procedura wyrabiania dowodu osobistego po zgubieniu?
Coś się za to płaci?
edytka:
grzesiek632 napisał(a):

|
Zgłaszasz zaginięcie na policji. Idziesz do urzędu wypełniasz jakiś wniosek o nowy dowód. i czekasz miesiąc... - wydaje mi się ze tak to idzie.
|
Dzięki. Tak mi się właśnie wydawało, że trzeba jeszcze skoczyć na policję.
A jak to jest z kasą? Obiło mi się o uszy, że wydają teraz dowody bezpłatnie...