|
a właśnie podjazd dla karetek z okrąglaka i wyjazd jest ciekawym pomysłem.korzystanie z karetek to naprawdę rzadkość więc nie musi być widoczna na boku boiska a taka karetka ''szpeci'' stadion.
krzesełka są ok i pod dobrym kontem,można wygodnie siedzieć.stadion prezentuje się wspaniale i naprawdę nie rozumiem dlaczego bez przerwy marudzicie?
Kraków będzie miał dwa nowoczesne stadiony i powinniśmy być dumni.które inne miasto ma podobne?
|