Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
10845
19.06.2010, 11:17
A ja mam takie pytanie.. znajac przeszlosc chcialem zapytac jaka firma bedzie wykonywac polozenie murawy? Na Wisle czesto z murawa byl problem wiec ciekaw jestem coz to za fachowcy zostali wybrani w tym kierunku..
satori
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do satori
Znajdź inne posty napisane przez satori