|
Dla mnie to co się dzieje jest lekko przerażające do dziś przeczytałem wszystkie artykuły na SKWK czy też TWSD i do niedawna nie widziałem żadnych napięć, sytuacja zaostrzyła się przy naprawdę żenującym artykule o Kasperczaku ze strony SKWK i gdyby nie to myślę że nadal było w miarę ok nie jestem wewnątrz żadnej z org. Przy czym naprawdę obie strony szanuję za to co zrobiły dla Wisły. Dlatego tym bardziej nie rozumiem czy ludzie z góry nie mogą się spotkać i dogadać jak dorośli ludzie bo ja naprawdę nie widziałem jakiegoś obrzucania się epitetami czy też większych problemów. Ale może nie rozumiem problemów wyższych.
|