Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25444
Stary 19.06.2010, 11:09
misiek007 napisał(a):Wyświetl post
to jest forum debilu a forum jest po to by dyskutowac nie!! mam takie informacje ale jezeli wam nie pasuje to ostatni raz tutaj cokolwiek pisze....

myślę że kolega ostatni raz tutaj coś pisze , ale nie z tego wzgledu że mu się 'odechce'

wydaje mi się że Alemao to był kolejny zwykły podrzut jakiegos menago , jakich zreszta w Wiśle były już setki

A szukanie prawego obrońcy z tego co czytałem nie było w klubie priorytetem , zreszta tak można było wywnioskować ze słów Jarosza . Tym bardziej że ( zdrowy ) Burliga , to niezła alternatywa dla ( zdrowego ) Singlara . Są pilniejsze sprawy .
Odpowiedz cytując