misiek007 napisał(a):

to jest forum debilu a forum jest po to by dyskutowac nie !! mam takie informacje ale jezeli wam nie pasuje to ostatni raz tutaj cokolwiek pisze....
|
myślę że kolega ostatni raz tutaj coś pisze , ale nie z tego wzgledu że mu się 'odechce'
wydaje mi się że Alemao to był kolejny zwykły podrzut jakiegos menago , jakich zreszta w Wiśle były już setki
A szukanie prawego obrońcy z tego co czytałem nie było w klubie priorytetem , zreszta tak można było wywnioskować ze słów Jarosza . Tym bardziej że ( zdrowy ) Burliga , to niezła alternatywa dla ( zdrowego ) Singlara . Są pilniejsze sprawy .