A czemu nie zakontraktować tego Alemao

Przecież i tak podstawowym zawodnikiem będzie Singlar a teraz Burliga jest kontuzjowany to trzeba kogoś,kto w razie kontuzji lub kartek mógł zagrać na tej prawej obronie.Ja jestem za.
Ps.Ja wiem,że zaraz zostanę opiepszony,że co ja gadam,ale takie moje zdanie i już!!