Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25432
Stary 19.06.2010, 10:43
dzollo napisał(a):Wyświetl post
Wnosze o wprowadzenie zasady do regulaminu forum, a mianowicie, ze kazda podobna informacja musi byc na dole z dopiskiem z jakiego pochodzi zrodla, a jesli jest to tkz "zrodlo wlasne" wtedy powinno byc to rowniez jasno napisane, jako ze informator sam poniesie konsekwencje gdy okaze sie, ze podane info jest zwyczajnym klamstwem.


Co do srodkowego obroncy, jasne jest, ze ktos przyjdzie w tym okienku transferowym, bo inaczej zostaniemy z Marcelo i Cleberem, ktory ze swoim wiekiem nie nadaje sie juz na pelne 90 min, i z tego faktu kazdy w klubie zapewnne zdaje sobie sprawe, wiec o ta pozycje bylbym spokojny.
Cleber nie nadaje się na 90 minut? Nie rozśmieszaj mnie , on się nadaje na 90 minut bardziej niż Jirsak, Łobo Boguski razem wzięci . Oczywiście potrzebuje nowego środkowego obrońcy ale nie dlatego że Cleber jest słaby tylko dlatego że potrzebujemy ich przynajmniej 3 jeśli chcemy coś zdziałać. Cleber dba o swój organizm i co z tego że ma 36 lat? W tym wieku spokojnie można grać na wysokim poziomie i jest wiele takich przykładów jak choćby Zanetti. Cleber pod względem wydolności zawsze był jednym z najlepszych w naszej drużynie i nie wierzę by to się zmieniło. Pamiętasz jak Cleber zagrał dwa mecze w dwa dni? Z Liverpolem i później Legią? Jako jedyny dwa mecze w pełnym wymiarze( chyba jeśli nie został pod koniec zmieniony) dzień po dniu i w obydwu meczach zagrał bardzo dobrze a z Legią był najlepszym naszym obrońcą a być może również zawodnikiem na boisku. Więc jeśli masz pisać takie głupoty i tworzyć chore teorie a kompletnie się nie znasz i nie masz racji to zamilcz proszę!!!
Odpowiedz cytując