Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wy¶wietl pojedynczy post
B±ku1983
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Sk±d: Płaszów Stary
Offline
#
10843
19.06.2010, 10:43
a tego to nie wiem
ale gorzej to sobie wyobrażałem. Też wolałbym, żeby nie było tego wjazdu przez okrąglak, który swoją drogą też jest zbędny. Ale płacze tutaj już nie pomogą.
"jest jak jest, nie jak powinno być"
if You only knew the power of the Dark Side
B±ku1983
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do B±ku1983
ZnajdĽ inne posty napisane przez B±ku1983