Wy¶wietl pojedynczy post
B±ku1983
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Sk±d: Płaszów Stary

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10843
Stary 19.06.2010, 10:43
a tego to nie wiem ale gorzej to sobie wyobrażałem. Też wolałbym, żeby nie było tego wjazdu przez okrąglak, który swoją drogą też jest zbędny. Ale płacze tutaj już nie pomogą.
"jest jak jest, nie jak powinno być"
if You only knew the power of the Dark Side
Odpowiedz cytuj±c