Wyświetl pojedynczy post
misiek007
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25431
Stary 19.06.2010, 10:41
ty mi grozisz banem za ta informacje wielkie dzieki juz nie bede udzielał się na tym forum bo to jest bez sensu...podkreśle na koniec moją informacje ze negocjujemy ze srodkowym obronca...prezentacja najpóźniej w środę....sajonara
MISIEK
Odpowiedz cytując