Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
misiek007
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
25431
19.06.2010, 10:41
ty mi grozisz banem za ta informacje
wielkie dzieki juz nie bede udzielał się na tym forum bo to jest bez sensu...podkreśle na koniec moją informacje ze negocjujemy ze srodkowym obronca...prezentacja najpóźniej w środę....sajonara
MISIEK
misiek007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiek007
Znajdź inne posty napisane przez misiek007