Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25430
Stary 19.06.2010, 10:36
misiek007 napisał(a):Wyświetl post
po meczu z garbarnia mamy negocjowac ze srodkowym obronca...
Wnosze o wprowadzenie zasady do regulaminu forum, a mianowicie, ze kazda podobna informacja musi byc na dole z dopiskiem z jakiego pochodzi zrodla, a jesli jest to tkz "zrodlo wlasne" wtedy powinno byc to rowniez jasno napisane, jako ze informator sam poniesie konsekwencje gdy okaze sie, ze podane info jest zwyczajnym klamstwem.


Co do srodkowego obroncy, jasne jest, ze ktos przyjdzie w tym okienku transferowym, bo inaczej zostaniemy z Marcelo i Cleberem, ktory ze swoim wiekiem nie nadaje sie juz na pelne 90 min, i z tego faktu kazdy w klubie zapewnne zdaje sobie sprawe, wiec o ta pozycje bylbym spokojny.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując