Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów
Offline
#
25428
19.06.2010, 10:27
misiek007
napisał(a):
po meczu z garbarnia mamy negocjowac ze srodkowym obronca...
a skąd taka informacja? kolejni ię bawią w informatorow?
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.."
-
Henryk Reyman
AVE WISŁA!
volasTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do volasTSW
Znajdź inne posty napisane przez volasTSW