Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25428
Stary 19.06.2010, 10:27
misiek007 napisał(a):Wyświetl post
po meczu z garbarnia mamy negocjowac ze srodkowym obronca...


a skąd taka informacja? kolejni ię bawią w informatorow?
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.." - Henryk Reyman


AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując