Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
misiek007
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
25427
19.06.2010, 10:25
po meczu z garbarnia mamy negocjowac ze srodkowym obronca...
MISIEK
misiek007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiek007
Znajdź inne posty napisane przez misiek007