Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25422
Stary 19.06.2010, 10:05
Adamek21 napisał(a):Wyświetl post
Mnie tylko ciekawi czy w sparingu zagra jakiś nowy zawodnik nie licząć tego brazylijczyka co już jest mam nadzieje że Zbymak pisał prawde.

zbymak nie pisał baranie że się pojawi tylko, że jest szansa że się pojawi. ŻAL ludzi, którzy sami sobie przypisują swoją ideologie do czyiś słów.
Odpowiedz cytując