Adamek21 napisał(a):

|
Mnie tylko ciekawi czy w sparingu zagra jakiś nowy zawodnik nie licząć tego brazylijczyka co już jest mam nadzieje że Zbymak pisał prawde.
|
zbymak nie pisał baranie że się pojawi tylko, że jest szansa że się pojawi. ŻAL ludzi, którzy sami sobie przypisują swoją ideologie do czyiś słów.