|
Stadion zrobi się dużo piękniejszy jak tylko murawa zacznie się zielenić.
Co do krzesełek i barierek. Wg mnie krzesełka są całkiem w porządku, barierki może jakieś piękne nie są ale znowu czy tak szpecą stadion. Pamiętajmy że o atrakcyjności stadionu będziemy mówić przez pryzmat meczy i frekwencji więc wtedy i krzesełka i barierki nie będą tak widoczne. Osobiście bardziej mnie martwi sprawa otoczenia stadionu bo to będzie najbardziej widocznie i myślałem naprawdę że się pojawią jacyś spece odtki krajobrazu zrobią fajne deptaki, płytki oświetlenie a teraz mam niestety obawy czy cokolwiek ruszy w tym temacie bo jak słyszę o asfalcie to mi się trochę niedobrze robi.
|