Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25421
Stary 19.06.2010, 09:41
Billy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Wisła nie sprowadziła Sadloka i Milinkovicia to o czym my w ogóle rozmawiamy? O Makinwie? Radzę dać sobie na wstrzymanie. Temat tej dyskusji, a więc " Polityka transferowa Wisły" teraz na prawdę zabawanie brzmi, bo prawda jest bardzo smutna niestety. Wisła nie prowadzi polityki transferowej. Testujemy jakiegoś śmiesznego Brazylijczyka. Ktoś mi powie, że oceniam go po 2 minutowym filmiiku. Zresztą sami się przekonamy ile jest wart w dzisiejszym sparingu . Daje sobie łeb uciąć, że może mieć problemy z IV ligowcami.

Dalej jest taki sam burdel jaki był. Nie wierzę w żadne obietnice Jarosza, Basałaja i innych ludzi.
lepiej późno niż wcale!

czasem wchodze i tak popatrze co wymyślają tutaj gimnazialiści i śmiać mi się chce, jak się każdy nakręca, a potem przychodzi konferencja i wielkie rozczarowanie :]

nic sie nie zmieniło, stary kibic, mający choć trochę zdrowego rozsądku nie wierzy w jakieś makinawy i innych grajków o których tutaj wypisujecie.


Jak dorośniecie to zrozumiecie i też nie będziecie przeżywać.

Tak jak już ktoś pisał, sami się nakręcacie, media podchwytują dodają swoje dwa grosze i tak się karuzela kreci.

RADZĘ WIĘC nie podniecać się i nie wypisywać bzdur.

najbardziej aktywnym politykiem od transferów jest nijaki TOMASZ_19 i z niego najbardziej chce mi się śmiać


Jest weekend, włączcie sobie FIFA MENAGERA czy w co tam gracie po szkole, odpalcie tranfermarket i proponujcie dalej, pomoże to jak zmarłemu kadzidło :]
Ostatnio edytowane przez lucekj : 19.06.2010 o godz. 10:16.
Odpowiedz cytując