Billy napisał(a):

Jeżeli Wisła nie sprowadziła Sadloka i Milinkovicia to o czym my w ogóle rozmawiamy? O Makinwie? Radzę dać sobie na wstrzymanie. Temat tej dyskusji, a więc " Polityka transferowa Wisły" teraz na prawdę zabawanie brzmi, bo prawda jest bardzo smutna niestety. Wisła nie prowadzi polityki transferowej. Testujemy jakiegoś śmiesznego Brazylijczyka. Ktoś mi powie, że oceniam go po 2 minutowym filmiiku. Zresztą sami się przekonamy ile jest wart w dzisiejszym sparingu . Daje sobie łeb uciąć, że może mieć problemy z IV ligowcami.
Dalej jest taki sam burdel jaki był. Nie wierzę w żadne obietnice Jarosza, Basałaja i innych ludzi.
|
lepiej późno niż wcale!
czasem wchodze i tak popatrze co wymyślają tutaj gimnazialiści i śmiać mi się chce, jak się każdy nakręca, a potem przychodzi konferencja i wielkie rozczarowanie :]
nic sie nie zmieniło, stary kibic, mający choć trochę zdrowego rozsądku nie wierzy w jakieś makinawy i innych grajków o których tutaj wypisujecie.
Jak dorośniecie to zrozumiecie i też nie będziecie przeżywać.
Tak jak już ktoś pisał, sami się nakręcacie, media podchwytują dodają swoje dwa grosze i tak się karuzela kreci.
RADZĘ WIĘC nie podniecać się i nie wypisywać bzdur.
najbardziej aktywnym politykiem od transferów jest nijaki TOMASZ_19 i z niego najbardziej chce mi się śmiać
Jest weekend, włączcie sobie FIFA MENAGERA czy w co tam gracie po szkole, odpalcie tranfermarket i proponujcie dalej, pomoże to jak zmarłemu kadzidło :]