|
Jeżeli Wisła nie sprowadziła Sadloka i Milinkovicia to o czym my w ogóle rozmawiamy? O Makinwie? Radzę dać sobie na wstrzymanie. Temat tej dyskusji, a więc " Polityka transferowa Wisły" teraz na prawdę zabawanie brzmi, bo prawda jest bardzo smutna niestety. Wisła nie prowadzi polityki transferowej. Testujemy jakiegoś śmiesznego Brazylijczyka. Ktoś mi powie, że oceniam go po 2 minutowym filmiiku. Zresztą sami się przekonamy ile jest wart w dzisiejszym sparingu . Daje sobie łeb uciąć, że może mieć problemy z IV ligowcami.
Dalej jest taki sam burdel jaki był. Nie wierzę w żadne obietnice Jarosza, Basałaja i innych ludzi.
|