Wyświetl pojedynczy post
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25420
Stary 19.06.2010, 09:29
Jeżeli Wisła nie sprowadziła Sadloka i Milinkovicia to o czym my w ogóle rozmawiamy? O Makinwie? Radzę dać sobie na wstrzymanie. Temat tej dyskusji, a więc " Polityka transferowa Wisły" teraz na prawdę zabawanie brzmi, bo prawda jest bardzo smutna niestety. Wisła nie prowadzi polityki transferowej. Testujemy jakiegoś śmiesznego Brazylijczyka. Ktoś mi powie, że oceniam go po 2 minutowym filmiiku. Zresztą sami się przekonamy ile jest wart w dzisiejszym sparingu . Daje sobie łeb uciąć, że może mieć problemy z IV ligowcami.

Dalej jest taki sam burdel jaki był. Nie wierzę w żadne obietnice Jarosza, Basałaja i innych ludzi.
Odpowiedz cytując