Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10836
Stary 19.06.2010, 09:07
@MatixNH- Także myślę, że goście zostaną na swoich starych miejscach na E. A jeśli nie to mam nadzieję, że monitoring będzie na tyle porządny co by taki typ który chce świadomie coś zniszczyć dostał rachunek na remont całego sektora plus grzywna.
Odpowiedz cytując