Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 19.06.2010, 08:32
Panowie, cała ta awantura na linii SKWK i TWSD przypomina kłótnię o łopatkę w piaskownicy.

Naprawdę nie macie nic lepszego do roboty? I to jeszcze kłótnia o Łaciaka, jakby jego odejście lub pozostanie miało być decydujące dla bytu Wisły.

To tak, jakby za czasów konfliktu między pałacem prezydenckim a radą ministrów ŚP Lech Kaczyński pokłócił się z Donaldem Tuskiem o zwolnienie sprzątaczki.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo