rav napisał(a):

Wiosną nie zauważyłem na stadionie antykapkowych transparentów, nie było wyraźnych okrzyków. O Kapce i Kasperczaku SKWK mówiło, SKWK pisało, ale jawnych akcji przeciwko nim na stadionie nie było. A właśnie takich akcji obawiano się w Wiśle.
|
A na drzewie zamiast jabłka ... też nie słyszałeś
