Wyświetl pojedynczy post
akakiusz
Senior Member
 
Od: 03.2003
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 18.06.2010, 22:32
rav napisał(a):Wyświetl post

Wiosną nie zauważyłem na stadionie antykapkowych transparentów, nie było wyraźnych okrzyków. O Kapce i Kasperczaku SKWK mówiło, SKWK pisało, ale jawnych akcji przeciwko nim na stadionie nie było. A właśnie takich akcji obawiano się w Wiśle.
A na drzewie zamiast jabłka ... też nie słyszałeś
Zawsze wierni,choć pijani,zawsze z Wisłą - Pakos-Fani