Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
25404
18.06.2010, 22:26
blz
napisał(a):
dementi Osasuny w sprawie Makinwy
http://www.navarrasport.com/2010/06/...riano-makinwa/
to blog kolesia pracującego w lokalnej gazecie w dziale sportowym, mającego zawsze info z pierwszej reki. czytam go od kilku lat.
To już mamy teraz pełny obraz po co menago Makinwy pieprzy takie głupoty. Transfer Makinwy to spore ryzyko, mam nadzieję, że w Polsce przypomni sobie jak się trafia do siatki.
Reser
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Reser
Znajdź inne posty napisane przez Reser