Reser napisał(a):

|
A skąd w ogóle wiesz, że taki temat był na prawdę? Jak może upaść coś czego de facto mogło nigdy nie być? Chyba że upada pod tym względem, że kończy swoją żywotność w mediach. Ludzie leczcie się.
|
Popieram przedmówce, a poza tym co to znaczy "przebąkują w komentarzach na portalu" jakim portalu znowu. Opamiętajcie się z tymi bredniami, bo zaczyna to być żałosne. Jeśli transfery mają być to będą i czy napisze o tym 1000 pismaków, czy żaden to one i tak będą.