Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16737
Stary 18.06.2010, 22:14
Dziwna sprawa. Podłączam pendriva pod usb, gdy chce go otworzyć z okna Mój Komputer wyskakuje okienko "Odmowa dostępu" i koniec nie da rady wejść do niego. Natomiast z total commandera wszystko śmiga super. Wie ktoś coż to sie podziało ?
Odpowiedz cytując