Ja_Kibic napisał(a):

Czesc, jak wybrał zapłate przez "płace z Alledrogo" to powienes dostał maila ktory bedzie miał tytól : Nowa wpłata od kupującego XXX. Kupujący XXX zapłacił Ci za zakupy przez Płacę z Allegro.
Czyli raczej juz nie anuluja, no chyba ze zablokowali Ci konto
Jak Ci taki mail nie przyjdzie dziś/ jutro to zawsze mozesz napisac do Alledrogo co masz z tym fantem zrobic 
|
przyszedł mi taki @. czyli powinienem się spodziewać zapłaty, dzięki ;-)