Wyświetl pojedynczy post
nienormalny989
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16736
Stary 18.06.2010, 21:44
Ja_Kibic napisał(a):Wyświetl post
Czesc, jak wybrał zapłate przez "płace z Alledrogo" to powienes dostał maila ktory bedzie miał tytól : Nowa wpłata od kupującego XXX. Kupujący XXX zapłacił Ci za zakupy przez Płacę z Allegro.

Czyli raczej juz nie anuluja, no chyba ze zablokowali Ci konto

Jak Ci taki mail nie przyjdzie dziś/ jutro to zawsze mozesz napisac do Alledrogo co masz z tym fantem zrobic
przyszedł mi taki @. czyli powinienem się spodziewać zapłaty, dzięki ;-)
WIERNOŚĆ
Odpowiedz cytując