Anglicy to pały jak zwykle gówno wygrają haha

) Słowenia i team USA do następnej rundy!
Kurde wierzyłem przed mundialem, że Francja i Anglia nie wyjdzie z grupy. Że Francja to byłem praktycznie pewny, ale że Anglia to nie spodziewałem się, chociaż ich nei lubię i chciałem tego
