Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#865
Stary 18.06.2010, 21:20
Anglicy to pały jak zwykle gówno wygrają haha ) Słowenia i team USA do następnej rundy!
Kurde wierzyłem przed mundialem, że Francja i Anglia nie wyjdzie z grupy. Że Francja to byłem praktycznie pewny, ale że Anglia to nie spodziewałem się, chociaż ich nei lubię i chciałem tego
Odpowiedz cytując