|
Najlepszy był Iwański w pierwszej połowie, jak to przeżywał jak Gerard stracił piłkę, filar reprezentacji Anglii, dał sobie odebrać piłkę zawodnikowi Algierii, tylko co w tym dziwnego, w Algierii grają tacy sami ludzi jak a Anglii, więc nie wiem skąd to zdziwienie komentatora TVP.
|