Wracając do wojny lepsi kibice Wisły przeciwko lepszym kibicom Wisły. Od dłuższego czasu jedna ze stron głosno woła by przyjść na zebranie, zapisać się w szeregi i próbować zmieniać. Proponuję zrobić to samo. Iść do komercji, zostać redaktorem, przy okazji zarobić w **** kasy, bo strona jest komercyjna i próbować coś zmieniać.
To niestety jest żenujące:
Cytat:
|
Jakież to durne i śmieszne że UWAGA - kibic Wisły broni piłkarza Jagiellonii.
|
Cytat:
|
Jakież to durne kibic Wisły broni trenera i co ważniejsze Stowarzyszenie Kibiców Wisły przywita nowego trenera Legii na Wiśle oklaskami- kompromitacja
|
Jest jedno wyjście, przerwać tą śmieszną wojenkę między komercją, a jedynymi słusznymi, bo skończymy w dupie.