Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 18.06.2010, 20:22
Wracając do wojny lepsi kibice Wisły przeciwko lepszym kibicom Wisły. Od dłuższego czasu jedna ze stron głosno woła by przyjść na zebranie, zapisać się w szeregi i próbować zmieniać. Proponuję zrobić to samo. Iść do komercji, zostać redaktorem, przy okazji zarobić w **** kasy, bo strona jest komercyjna i próbować coś zmieniać.


To niestety jest żenujące:

Cytat:
Jakież to durne i śmieszne że UWAGA - kibic Wisły broni piłkarza Jagiellonii.
Cytat:
Jakież to durne kibic Wisły broni trenera i co ważniejsze Stowarzyszenie Kibiców Wisły przywita nowego trenera Legii na Wiśle oklaskami- kompromitacja
Jest jedno wyjście, przerwać tą śmieszną wojenkę między komercją, a jedynymi słusznymi, bo skończymy w dupie.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."