lysy9055 napisał(a):

|
Dokładnie jak mówisz. Żurawki, Frankowski, Kosowski, Szymkowiak i inni. Im się wtedy chciało grać, teraz nędznie jest z tymi naszymi zawodnikami. Kasa się liczy i nic innego.
|
A to wszystko przez to,że piłka nożna jest coraz bardziej nakręcana przez media.Piłka jest u nas narodowym sportem(nie wiem dla czego) i to z tego się bierze.W U.S.A lepsi piłkarze zarabiają duuuużo mniej od naszych biegaczo-kopaczy i to ich właśnie dyscyplinuje do lepszej gry a potem grają w Premier League i La Lidze.Przypominam,że piłka nożna nie jest tak popularna jak u nas(chociaż coraz bardziej jest)