Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25398
Stary 18.06.2010, 20:05
lysy9055 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie jak mówisz. Żurawki, Frankowski, Kosowski, Szymkowiak i inni. Im się wtedy chciało grać, teraz nędznie jest z tymi naszymi zawodnikami. Kasa się liczy i nic innego.
A to wszystko przez to,że piłka nożna jest coraz bardziej nakręcana przez media.Piłka jest u nas narodowym sportem(nie wiem dla czego) i to z tego się bierze.W U.S.A lepsi piłkarze zarabiają duuuużo mniej od naszych biegaczo-kopaczy i to ich właśnie dyscyplinuje do lepszej gry a potem grają w Premier League i La Lidze.Przypominam,że piłka nożna nie jest tak popularna jak u nas(chociaż coraz bardziej jest)
Odpowiedz cytując