Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8046
Stary 18.06.2010, 19:55
Biorąc pod uwagę 1,7 mln podpisów, to co się dzieje w sieci i ogromne ilości ludzi w lokalnych komitetach poparcia byłem skłonny rozważać możliwość wygranej Kaczyńskiego w I turze (ponad 50%).

Ale ostrożnie uważam że będzie 38 do 35 dla Komorowskiego. Napieralski 11%, Pawlak 5%, Korwin 3%. Jurek 3% Olechowski 2,5% Lepper 1%, Ziętek 1% Morawiecki 0,5%

ps.

20 06 ODKOMARZANIE Polski
Ostatnio edytowane przez Sędzia : 18.06.2010 o godz. 20:07.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa