Mea napisał(a):

|
Zgadzam się z SpoXsteR'em ze szczeliny i okrąglak to największe wady stadionu. A poza tym to będzie fajny stadion. Nie wybrzydzajcie tak strasznie.
|
a trybuny 17 metrów od boiska nie będą czasem największą wadą ? w tv pewnie to będzie wyglądało jakby w ogóle nie było trybuny tylko samych 10 rzędów bannerów reklamowych...
PS. ale dobra,nie napierdalajmy już tak,bo ludzie czytają forum i każdego zwykłego sympatyka to zniechęca do przychodzenia na mecze... dlatego stadion jest zajebisty i niech tak zostanie !