Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10818
Stary 18.06.2010, 19:36
Mea napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z SpoXsteR'em ze szczeliny i okrąglak to największe wady stadionu. A poza tym to będzie fajny stadion. Nie wybrzydzajcie tak strasznie.

a trybuny 17 metrów od boiska nie będą czasem największą wadą ? w tv pewnie to będzie wyglądało jakby w ogóle nie było trybuny tylko samych 10 rzędów bannerów reklamowych...

PS. ale dobra,nie napierdalajmy już tak,bo ludzie czytają forum i każdego zwykłego sympatyka to zniechęca do przychodzenia na mecze... dlatego stadion jest zajebisty i niech tak zostanie !
Ostatnio edytowane przez blanco : 18.06.2010 o godz. 19:39.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując