|
Jakby na każdą pozycję była konkurencja w drużynie może i byłaby lepsza motywacja. Klub musi być prowadzony twardą ręką. A jeśli chodzi o mentalność to może nie o nią tu chodzi tylko że w Polsce nie mamy obecnie zbyt wielu dobrych piłkarzy tylko przeciętniaków którzy uważają że są warci Bóg wie ile. Pamiętacie Żurawskiego, Kosowskiego i paru innych( nie wiem czy na ich poziomie jest ktoś do wzięcia)
|