Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
AbdulTsw
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .
Offline
#
16734
18.06.2010, 19:34
Yyy tak to chyba tylko w Providencie ale tego NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!
Tak to chyba wszędzie potrzebne jest jakieś zaświadczenie o zarobkach czy coś .
Wisła
Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!
Kompot [*] Będziemy pamiętać!
AbdulTsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AbdulTsw
Znajdź inne posty napisane przez AbdulTsw