Wyświetl pojedynczy post
Boomcha
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Warszawa, Konwiktorska 6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8042
Stary 18.06.2010, 19:22
Wczoraj na wiecu Korwin-Mikkego zrozumiałem dlaczego nie liberalizm. Chodzi o źródło wolności, czy raczej Wolności z wielkiej litery. Liberalizm oznacza, że każdy sam jest dla siebie źródłem swojej wolności (jakimś umownym ograniczeniem jest wolność kogoś innego, ale to jest słabe z logicznego punkt uwidzenia) a to nie prawda.

W każdym razie, jak każdy sam jest dla siebie źródłem swojej wolności to znaczy, że absurdem jest określenie "konserwatywny-liberał" bo każdy będzie "konserwował" zupełnie inny liberalizm. Pomijam już inne od nielogicznych po dramatyczne konsekwencje ideologii liberalnej, każdy kto chce może sobie o tym poczytać.

Także tym sie chciałem podzielić zanim Gestapo zakaże rozmowy o polityce do końca "wyborczej godziny policyjnej"

Załączam dwie fotki:



MCDave napisał(a):Wyświetl post
Ponoć na wiecu Jarosława pojawił się transparent "Pierwszą Damą Jarosława jest Polska". (...)...
Podobno w ostatniej chwili wystartował Reksio, może na niego?
Ostatnio edytowane przez Boomcha : 18.06.2010 o godz. 19:26.