Temat
:
Mundial 2010 w RPA
Wyświetl pojedynczy post
olTSchool
PSIA KREW
Od: 12.2003
Offline
#
850
18.06.2010, 19:04
Dobra. A teraz Lwy wpierdalać Kebaby, a ludność do lodówek.
Spoko i tak będzie jak zawsze - może jeszcze zyje ktoś kto pamięta 66`?
http://www.youtube.com/watch?v=9USMfcN_zBU
olTSchool
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do olTSchool
Znajdź inne posty napisane przez olTSchool