saklak1906 napisał(a):

|
Ile by jeszcze pograli rok? a potem co? Zieniu, Baszczu,Cantoro z calym szacunkiem dla tego co zrobili dla Wisly ale ostatnio grali dobrze jak sie im kontrakty konczyly
|
Gdy grali słabo to ten poziom był lepszy niż poziom dobrze grających "Łobo" i Jirsaka.