Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25390
Stary 18.06.2010, 18:46
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Ile by jeszcze pograli rok? a potem co? Zieniu, Baszczu,Cantoro z calym szacunkiem dla tego co zrobili dla Wisly ale ostatnio grali dobrze jak sie im kontrakty konczyly
Gdy grali słabo to ten poziom był lepszy niż poziom dobrze grających "Łobo" i Jirsaka.
Odpowiedz cytując