Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#834
Stary 18.06.2010, 18:27
Antolovic najprawdopodobniej zostanie bramkarzem Legii. Jesli do tego dojdzie, to zobaczymy (w trakcie sezonu)który klub zakupił lepszego goalkipera

http://legionisci.com/news/38038_Ant...do_Polski.html
Odpowiedz cytując