kristos napisał(a):

No ,masz racje ...
Jak zobaczyłem tą reklamę na koszulkach ,to kupiłem sobie 5 m kabla .
|
I po co ironizujesz, skoro Ci to nie wychodzi? ? Jakbyś dokładnie czytał forum to byś się doczytał co napisałem kilka dni wcześniej, że to jest nietrafiona reklama i nie ta grupa docelowa klientów. Myślisz, że masz doczyniena z jakimś głąbem? Reklama powinna być skierowana do odbiorcy indywidualnego, każdy o tym wie. Ale to nie o to chodzi., więc powstrzymaj swoje komentarze. Chodzi o to, że Telefonika płaci za to miejsce na koszulkach a nie daje nic za darmo. To był sens mojego postu. Myślenie nie boli.