Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 18.06.2010, 18:22
kristos napisał(a):Wyświetl post
No ,masz racje ...
Jak zobaczyłem tą reklamę na koszulkach ,to kupiłem sobie 5 m kabla .
I po co ironizujesz, skoro Ci to nie wychodzi? ? Jakbyś dokładnie czytał forum to byś się doczytał co napisałem kilka dni wcześniej, że to jest nietrafiona reklama i nie ta grupa docelowa klientów. Myślisz, że masz doczyniena z jakimś głąbem? Reklama powinna być skierowana do odbiorcy indywidualnego, każdy o tym wie. Ale to nie o to chodzi., więc powstrzymaj swoje komentarze. Chodzi o to, że Telefonika płaci za to miejsce na koszulkach a nie daje nic za darmo. To był sens mojego postu. Myślenie nie boli.
Ostatnio edytowane przez willow : 18.06.2010 o godz. 18:24.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."