Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 18.06.2010, 18:21
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
No tak broniłem bo ten piłkarz Jagiellonii strzelił dla Naszego klubu jak bys nie wiedział ( ponad 100 goli ), przyczyniając się do wielu sukcesów tego klubu. Zapewne, czyli nie na pewno ; ] Nie wiem czy Wiesz , ale kiedyś Wisła miała zgodę z Jagiellonią i ja mam duży sentyment do tego klubu, gdy grają z nami oczywiście całym sercem jestem za Wisłą. Gdybyś pamiętam na meczu Wisła- Jaga całe D3 wstało i klaskało gdy spiker przeczytał nazwisko Tomasz Frankowski.


Jakież to durne kibic Wisły broni trenera i co ważniejsze Stowarzyszenie Kibiców Wisły przywita nowego trenera Legii na Wiśle oklaskami- kompromitacja.


P.S: Nie porównuj Jagiellonii do Legi.
Jakbyś nie wiedział to Skorża załatwił Wiśle 2 MP i zostawił drużynę na 1 miejscu.
I nie kłam bo z Lechią miała.
A tak całkiem poważnie to i owszem - miała, ale z kibicami. A nie piłkarzami. Do Legi nie porównuję, natomiast do Legii już tak. A robię to bo rywal jak każdy inny na szczeblu czysto sportowym.
Ja nie wstawałem i nie klaskałem bo mi SKWK nie pozwoliło. Sterroryzowali mnie i ogółem źle się czułem przez następny tydzień.
Ostatnio edytowane przez element : 18.06.2010 o godz. 18:26.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..