morgenes napisał(a):

|
Nie daje, tylko płaci za reklamę. Za darmo nikt nic Wiśle nie daje. Jak na koszulkach były loga innych sponsorów, to takich pieniędzy nie dawał.
|
No ,masz racje ...
Jak zobaczyłem tą reklamę na koszulkach ,to kupiłem sobie 5 m kabla .