Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5665
Stary 18.06.2010, 17:56
Mam nadzieje ze jest zajebisty.
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując