Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 18.06.2010, 17:53
To co przeczytałem dziś na TWSD (oraz stronie SKWK) zmusiło mnie do zalogowania się na forum.

Bardzo łatwo rzuca się mięsem bezosobowo, gorzej jak trafi ono także osobę w którą nie powinno. Oddanie Wiśle przez ludzi takich jak Nicol było wręcz inspirujące, i nie przypuszczam aby przez lata się to zmieniło. Po stronie SKWK też są tacy wspaniali Kibice przez duże "K", i przypuszczam że gdyby TWSD napisało podobne pismo zalogował bym się będąc zbulwersowanym na kogoś innego. Ale teraz jedna strona wyciągnęła armaty zbyt dużego kalibru, i pozostaje mieć tylko nadzieję że jakoś sensownie je wycofają. Może są ludzie (nie wiem nawet po której stronie barykady i pokazywać palcem nie będę bo i tak nie ma sensu) którzy zazdroszczą Legii stanu ciągłego napięcia i też szukają byle zaczepki i doprowadzenia do stanu wojenki domowej.
Najgłupsze w tej waśni jest to, że obu stronom zależy na tym samym, na dobru Wisły.
Ostatnio edytowane przez MicK : 18.06.2010 o godz. 17:55.