Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 18.06.2010, 17:52
picasso napisał(a):Wyświetl post
kolego dawał,dawał.to raz,a dwa tak naprawdę taka reklama jest Telefonice zbędna.oni ze swoim produktem nie trafiają,do zwykłego klienta.tam kontrakty zdobywa się inaczej..reklama TF na stadionie,to tak naprawdę pretekst do tego,by te 5 mln jakoś przekazać z jednego podmiotu do drugiego.
Oczywiście, że jest zbędna. Nie ten produkt. Ale to off top, bardziej świadczy o nieudolności naszego działu marketingu, niż o dobroci serca Telefoniki.
Jak na koszulkach były inne loga, to Telefonika płaciła za reklamę na stadionie dużo mniejsze kwoty. Wiem to z bezpośredniego źródła, więc nie ma sensu się sprzeczać.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."