Blanco- ja słabiutko

Przejebałem testy

stres mnie zeżarł i wgl. teraz mam 62 a na próbnym miałem 80.
W sumie mam 127 i wybieram się do technik informatyk ale nie do Krakowa bo mam daleko a pozatym i tak bym się nie dostał. Co najwyżej myślę nad LO w Wieliczce.