Wyświetl pojedynczy post
bearex
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#813
Stary 18.06.2010, 17:51
Blanco- ja słabiutko Przejebałem testy stres mnie zeżarł i wgl. teraz mam 62 a na próbnym miałem 80.
W sumie mam 127 i wybieram się do technik informatyk ale nie do Krakowa bo mam daleko a pozatym i tak bym się nie dostał. Co najwyżej myślę nad LO w Wieliczce.
Odpowiedz cytując