AS82 napisał(a):

|
pokazuje komu sie trzesly portki jak trzeba bylo realnie dzialac,a nie po latach sie madrzyc o tym gdzie teraz stoi ZOMO
|
Chłopie, takie komentarze to mimo wszystko mógłbyś sobie darować. Czym innym jest np. ruch solidarnościowy w latach 70. i 80., a czym innym czasy realnego socjalizmu, wczesnego PRL kiedy nie można było przysłowiowo pierdnąć.