morgenes napisał(a):

|
Nie daje, tylko płaci za reklamę. Za darmo nikt nic Wiśle nie daje. Jak na koszulkach były loga innych sponsorów, to takich pieniędzy nie dawał.
|
kolego dawał,dawał.to raz,a dwa tak naprawdę taka reklama jest Telefonice zbędna.oni ze swoim produktem nie trafiają,do zwykłego klienta.tam kontrakty zdobywa się inaczej..reklama TF na stadionie,to tak naprawdę pretekst do tego,by te 5 mln jakoś przekazać z jednego podmiotu do drugiego.