Wyświetl pojedynczy post
Lewy'88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 18.06.2010, 17:39
Temat powinien być zamknięty bo to co się tu dzieje woła o pomstę do nieba i niczemu dobremu nie służy. Chcecie się kłócić jak dzieci przez neta jazda na spotkanie w czwartek i tam "wymieniać poglądy"
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"