Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8025
Stary 18.06.2010, 17:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jak zwykle nic nie zrozumiałeś.
Wolno cytować, ale czy warto akurat te wiersze? Czy cytując Szymborską należy brać wiersze o Rewolucji i Stalinie?
Przeczytaj sobie ta ballade i znajdz tam jakies odnośniki do rewolucji czy Stalinie

http://galczynski.kulturalna.com/a-6621.html