Watts. Zdziwiłbyś się bardzo jeśli chodzi o ruch kibicowski w niektórych klubach w Polsce. Jeśli myślisz że udał Ci się cięty żart to się grubo mylisz

Tak jak część osób już tu pisało. Gdzie są Ci wszyscy niezadowoleni i Ci którzy mają złote pomysły. Przeskoczenie do rzeczywistego świata jest dla nich czymś nieosiągalnym. Więc płaczcie, piszcie bo tylko to Wam zostało .... i żyjcie w swoim wirtualnym świecie
