|
trzeba czekac..przecież dopiero niedługo przed potwierdzeniem transferu Jovanica, jeden z serwisów wislackich podał, że może jest w Polsce.a był już kilka dni..dostali kase za Głowe i tak jak powiedział Jarosz dożeby odzyskac mistrza i pograc troche w le, trzeba transferow...musimy im zaufac, nie mamy innego wyjscia..a jak pewne informacje niewyciekna a bedzie to z korzyscia dla klubu i negocjacji z nim, to wole sie zamartwiac i myslec, czy ktos przyjdzie..a pozniej cieszyc, ze taki i taki pilkarz nas wzmocnil. bo chyba każdy woli byc pozytywnie zaskoczony niż negatywnie rozczarowany..wszyscy mówią, że beda niedługo wzmocnienia, wiec wierze, ze mowia prawde..czekamy na potwierdzenie..
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.." - Henryk Reyman
AVE WISŁA!
|