Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 18.06.2010, 17:07
Jak tam kibice Celtów po dzisiejszej nocy?
Najpiękniejsza zarwana nocka w moim życiu [dotychczasowym przynajmniej]
Co do meczu króciutko: mało tego słynnego z NBA Show Time, ale za to emocji więcej. Kobe słabo przez 3Q, ale w 4 totalny come back całej drużyny Lakersów. MVP=BRYANT znów
You can't beat LA!
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując