Jak tam kibice Celtów po dzisiejszej nocy?
Najpiękniejsza zarwana nocka w moim życiu [dotychczasowym przynajmniej]
Co do meczu króciutko: mało tego słynnego z NBA Show Time, ale za to emocji więcej. Kobe słabo przez 3Q, ale w 4 totalny come back całej drużyny Lakersów. MVP=BRYANT znów

You can't beat LA!
